Шановні медичні сестри Ліплявської громади!

З нагоди вашого професійного свята – Міжнародного дня медичної сестри – прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за ваші чуйні серця, за врятовані життя, за збереження найціннішого скарбу – здоров’я жителів нашої громади!

Складно собі уявити нашу медицину без медичної сестри. Це одна з найгуманніших професій нашого часу, особливо в ці тривожні дні, коли ми особливо чітко розуміємо, що життя людини, її здоров’я – найважливіші цінності для кожного.

Ваша професія – особлива, адже вона повністю присвячена служінню людям і вимагає від вас не лише знань та вірності клятві Гіппократа, а й щоденного співчуття, терпіння і душевної щедрості.

У день вашого професійного свята бажаю, щоб те милосердя, любов і піклування, які ви даруєте пацієнтам, верталися до вас сторицею. А кожна мить життя радує своєю неповторністю! Зичу міцного здоров’я, сімейного благополуччя, поваги від земляків, а також сил і терпіння у вашій праці.

Дякую  за вашу професійну щоденну роботу!

З повагою - сільський голова Сергій Геращенко