23 травня відбулося пленарне засідання позачергової 43-ї сесії Ліплявської сільської ради восьмого скликання.

У роботі сесії взяли участь 18 депутатів сільської ради із 21, а також члени виконавчого комітету, керівники відділів, установ та старости сіл громади.

Загалом було розглянуто 11 питань порядку денного.

Попередньо, всі питання були розглянуті на засіданнях постійних комісій сільської ради.

У ході роботи депутати затвердили Програму розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Канівська багатопрофільна лікарня» Канівської міської ради на 2024-2026 роки, внесли зміни  до рішення сільської ради «Про затвердження структури, штатних розписів, загальної  чисельності  та умов  оплати праці  Ліплявської сільської ради Черкаської області у 2024 році», погодили зміни до бюджету Ліплявської сільської територіальної громади на 2024 рік.

Низка питань стосувалась сфери земельних відносин.

Сесія традиційно пройшла злагоджено та конструктивно.

Відповідно до регламенту Ліплявської сільської ради рішення з усіх питань порядку денного будуть оприлюднені на офіційному Веб-сайті сільської ради.