У День Героїв, день пам’яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України була вручена державна нагорода – орден «За мужність» III ступеня родині загиблого військовослужбовця ЯШНОГО Євгенія Михайловича.

Євгеній Яшний народився 05 грудня 1983 року в селі Ароматне Білогірського району Автономної Республіки Крим. Проживав та навчався в селі Безбородьки Драбівського району. З 2017 року проживав в селі Ліпляве. Працював в ТОВ "ВІДЖИ ПРОДАКШН" (Верес). Захищав Батьківщину з 2014 року, пройшов не один бій, був учасником АТО.

Військовий боронив свою Батьківщину у складі 1 батальйону 54 десантно-штурмової бригади та загинув 13.05.2022 року захищаючи свободу і незалежність України в місті Мар’їнка Донецькій області. Загинув як солдат, віддав життя за нашу Україну, за нас з вами!

Нехай на нашій землі, освяченій кров’ю Героїв, якнайшвидше запанує мир і злагода.

Низький уклін...