24 травня 2024 року на базі КЗ «Ліплявський ліцей» Ліплявської сільської ради проведено фестиваль дружин юних рятувальників «Друзі пса Патрона» серед команд закладів загальної середньої освіти.

Фестиваль проводиться серед дружин юних рятувальників з метою навчання учнів загальноосвітніх навчальних закладів правилам безпечної поведінки, формування в учнівської молоді поваги до професії рятувальника, залучення її до вивчення історії пожежно-рятувальної справи та популяризації серед дітей і молоді здорового способу життя.

У програмі Фестивалю були наступні конкурси: «Візитка», «Безпечна прогулянка», «Плакат соціальної реклами».

Конкурс «Безпечна прогулянка» складався з етапів:

- «Мінна безпека» - учасники відповідали на запитання по темі.

- «Медична допомога» - учасники відповідали на тестові запитання та виконували транспортування потерпілого.

- «Пожежний вогнегасник» - учасники облаштовували та складали вогнище, запалювали та гасили вогнегасником.

- «Влучний ствольщик» - учасники за допомогою обладнання з пожежного автомобілю на швидкість збивали струменем води мішені (баскетбольні мячі на підставках).

- «Найспритніший рятувальник» - учасники на швидкість одягали костюми пожежників.

В результаті усіх випробувань місця розподілилися наступним чином:

1 місце – команда «Екстрім» КЗ «Ліплявський ліцей» Ліплявської сільської ради

2 місце - команда «За і проти» КЗ «Келебердянський ліцей» Ліплявської сільської ради

3 місце - команда «Імпульс» КЗ «Грищинецький ліцей» Бобрицької сільської ради

4 місце - команда «Рятівник» КЗ «Литвинецький ліцей» Бобрицької сільської ради

5 місце - команда «Спалах» КЗ «Бобрицький ліцей» Бобрицької сільської ради.

Вітаємо команди з набутим досвідом, бажаємо нових звершень та перемог.

Дякуємо працівникам Черкаського районного управління Головного управління ДСНС України у Черкаській області за допомогу у проведенні фестивалю.

Дякуємо ЗСУ за можливість проведення змагань.