День захисту дітей – світле свято, пронизане безтурботною атмосферою дитинства, радістю, теплом перших літніх днів. Але, на жаль, вже третій рік поспіль це свято, як і дитинство мільйонів українських дітей, обпалене війною.

З нагоди свята, Міжнародного дня захисту дітей, яке відзначається кожного року 1 червня, працівниками ССД Ліплявської сільської ради, виконавчим комітетом Ліплявської сільської ради та сільським головою Сергієм Геращенком дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування; дітям, що перебувають в складних життєвих обставинах та дітям захисників України, чиї батьки загинули (померли) під час військової агресії російської федерації проти України та чиї батьки зникли безвісти за особливих обставин було вручено солодкі подарунки.

Дякуємо вам за те, що запалюєте нас, дорослих, своєю енергією, патріотизмом та вірою. Дякуємо за ваш сміх і безпосередність. Будьте всі здорові та щасливі під мирним небом України!