30 червня Драбівська земля вітала учасників регіонального туру обласного Мистецького фестивалю народної музики «ART-TOLOKA. Open Air», який відбувся в Центрі культури і дозвілля смт. Драбів Драбівської селищної ради.

Свої виступи присутнім дарували понад 30 творчих аматорських вокальних, фольклорних, хорових колективів й солістів Черкаської області, які виконали 47 номерів.

Ліплявську громаду на фестивалі представляли аматорський колектив «Берегиня» та дитячий хореографічний колектив «Дніпряночка» Ліплявського сільського Будинку культури.

Саме цього дня, ми мали чудову можливість почути народні пісні колективів інших громад області, відчути себе частиною великої співочої родини, завдяки пісні. Познайомитись з співучою красою народної пісні, особливістю її настрою, звучання, тієї внутрішньої серцевини неповторності, яка притаманна тільки народній пісні, бо вона – душа народу!