Цей день настав!!! Визначені 150 проєктів, які стали переможцями Всеукраїнського конкурсу соціальних ініціатив #Час_діяти_Україно 2024!

По Ліплявській громаді до числа переможців відібрано проєкт «Міні простір "Дім ветерана"» ініціаторами якого є КЗ «Центр надання соціальних послуг» та відділ соціального захисту Ліплявської  сільської ради.

Реалізація даного проєкту дозволить відкрити в громаді сучасний міні простір «ДІМ ВЕТЕРАНА», діяльність якого допоможе підтримувати ветеранів і ветеранок під час переходу до цивільного життя та успішної адаптації, піклуватися про їхніх близьких та  допомогти суспільству порозумітися з ветеранами.

Дякуємо організаторам конкурсу соціальних ініціатив #Час_діяти_Україно, Фонд "МХП-Громаді" за можливість реалізувати такий важливий проект для громади!