22 липня 2024 року відбулося засідання виконавчого комітету Ліплявської сільської ради. На порядку денному розглядались такі питання:

1. Про організацію роботи із зверненнями громадян у Ліплявській сільській раді в І півріччі 2024 року.

2. Про схвалення внесення змін до бюджету Ліплявської сільської територіальної громади на 2024 рік.

3. Про надання статусу дитини-сироти Томило Надії Станіславівні.

4. Про підтвердження адреси житлового будинку по вулиці Голубця,10 село Ліпляве.

5. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань.

6. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги.

7. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги при народженні дитини.

В результаті розгляду питань порядку денного всі рішення прийняті одноголосно та будуть оприлюднені на офіційному сайті Ліплявської сільської ради.