Ліплявська громада знову у скорботі. У боях з російськими окупантами загинув 32-річний житель нашої громади – Терещенко Руслан Валерійович.

Захисник загинув 9 серпня 2024 року під час виконання бойового завдання в Луганській області. У військового залишилась дружина, двоє синів, мама, брат, бабуся.

Поховають Героя завтра, 14 серпня, в селі Сушки.

Церемонія прощання розпочнеться о 11.00 годині за адресою: село Сушки, вулиця 700 річчя Черкас, 21.

Давайте гідно зустрінемо нашого Героя та встелимо його останній шлях додому квітами.

Просимо у середу, 14 серпня о 10.30 годині сформувати живий коридор: в с.Келеберда - по вулиці Шевченка (центральна дорога) та в с.Сушки - по вулицях Лісовій та 700 річчя Черкас (посьолок) і до будинку де він жив.

Сільський голова Сергій Геращенко, депутати сільської ради та виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття рідним та близьким загиблого воїна.

Глибоко співчуваємо та розділяємо Ваше горе.

Вічна пам'ять, честь і шана Герою!

У разі виникнення змін, повідомимо вас додатково.