ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ЛІПЛЯВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Філія «Золотоніське лісове господарство» реалізує дрова паливні населенню та соціальній сфері.

Для відпуску дров населенню є два механізми:

• система «Єдрова»;
  • самовивіз із верхнього – проміжного – нижнього складів.

Для замовлення дров в системі «Єдрова» необхідно зайти на сайт «https://drovae.gov.ua/», вибираємо філію «Золотоніське лісове господарство», проводимо ідентифікацію особи через систему «Дія» або «ID банкінг» та замовляємо бажаний об’єм дров. Протягом двох днів посадова особа лісництва надасть необхідні дані про час і місце отримання дров самовивозом.

Станом на 01.08.2024 року вартість дров за 1 м3 франко-верхній склад становить:

1 група (дуб, сосна, акація, клен, берест і ін.тв/л) – 1026,00 грн. в т.ч. ПДВ;

2 група (сосна, вільха) – 792,00 грн, в т.ч. ПДВ;

3 група (липа, осика і ін.мяколистяні) – 630,00 грн, в т.ч. ПДВ.

Вартість механізованого навантаження становить 78,00 грн. в т.ч. ПДВ за 1 м3.

Станом на 01.08.2024 року вартість дров за 1 м3 франко-проміжний чи нижній склад становить:

1 група (дуб, сосна, акація, клен, берест і ін.тв/л) – 1401,00 грн. в т.ч. ПДВ;

2 група (сосна, вільха) – 1167,00 грн, в т.ч. ПДВ;

3 група (липа, осика і ін.мяколистяні) – 1005,00 грн, в т.ч. ПДВ.

Вартість навантаження включено в ціну деревини.

Для отримання дров паливних (без використання системи «Єдрова») громадянам потрібно звернутися в найближче лісництво або філію «Золотоніське лісове господарство» з паспортом та ідентифікаційним кодом, написати заяву на отримання бажаної кількості дров, отримати рахунок та оплатити його. Протягом двох днів громадянин зв’язується з посадовою особою лісництва, яка надає необхідні дані про час і місце отримання дров самовивозом.

Відпуск дров паливних населенню проводиться в розмірі 15 м3 на одне домогосподарство на календарний рік.

Соціальній сфері відпуск дров для опалення проводиться згідно Закону України «Про публічні закупівлі».

Станом на 01.08.2024 року ціна дров паливних для юридичних осіб франко-верхнього складу становить:

• твердолистяні – 1104,00 грн. в т.ч. ПДВ;
  • хвойні – 822,00 грн. в т.ч. ПДВ;
  • мяколистяні – 720,00 грн. в т.ч. ПДВ.

Станом на 01.08.2024 року ціна дров паливних для юридичних осіб франко-проміжний/нижній склад становить:

• твердолистяні – 1479,00 грн. в т.ч. ПДВ;
  • хвойні – 1197,00 грн. в т.ч. ПДВ;
  • мяколистяні – 1095,00 грн. в т.ч. ПДВ.

Вартість дров паливних для юридичних осіб франко-двір споживача встановлюється індивідуально в залежності від різної відстані вивезення деревини.

Філія «Золотоніське лісове господарство»