19 серпня 2024 року відбулося засідання виконавчого комітету Ліплявської сільської ради. На порядку денному розглядались такі питання:

1. Про стан підготовки закладів освіти до початку 2024-2025 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період.

2. Про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2024 року.

3. Про надання дозволу на підписання контракту про проходження військової служби (навчання) у Збройних силах України курсантом вищого військового навчального закладу  неповнолітньому Ященку Андрію Васильовичу.

4. Про встановлення опіки над дитиною-сиротою Томило Надією Станіславівною.

5. Про коригування адреси для упорядкування нумерації об’єктів нерухомого майна.

6. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва, який розташований на земельній ділянці з кадастровим номером 7122087000:02:001:1002.

7. Про погодження наміру забудови земельної ділянки по вулиці Набережній новій,33-А село Прохорівка Черкаського району Черкаської області.

8. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги при народженні дитини.

9. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань.

10. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги.

11. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва, який розташований на земельній ділянці з кадастровим номером 7122087000:02:001:1001.

12. Про погодження наміру забудови земельної ділянки по вулиці Набережній новій,33-Б село Прохорівка Черкаського району Черкаської області.

В результаті розгляду питань порядку денного всі рішення прийняті одноголосно та будуть оприлюднені на офіційному сайті Ліплявської сільської ради.