Шановні жителі Ліплявської громади!

Сьогодні ми з Вами відзначаємо важливе та визначне для нас всіх свято – День Незалежності України! Вже третій рік поспіль ми зустрічаємо річницю незалежності у стані повномасштабної війни. Але Україна гідно тримає удар, наші Збройні сили спроможні захищати державу та звільняти нашу землю від окупанта.

Україна — країна сильних, сміливих і незламних людей. Про це тепер знає увесь світ!

Ми щодня піддаємося ворожим обстрілам, живемо, вчимося та працюємо під постійними сигналами повітряної тривоги. Ми боремося за гідну справу, кожен на своєму фронті захищає рідну землю та відстоює її незалежність. Тому і Гасло святкування - «Незалежність доводимо щодня».

Щиро дякуємо усім захисникам і захисницям, тим, хто нещадно нищать ворога і тримають небо!

Вклоняємося перед звитягою загиблих Героїв. Ви назавжди в нашій пам’яті. Назавжди в наших молитвах.

Пишаємося мужністю Героїв-земляків, які міцно тримають зброю.

Дорогі односельчани! Вітаємо вас з Днем Незалежності України! Перемоги нам, мирного неба, міцного духу, здоров'я і процвітання незламній, волелюбній, багатій і щедрій Україні!

Дякуємо за Незалежність! Чекаємо додому кожного Героя!

З повагою, сільський голова Сергій Геращенко, депутатський корпус та виконавчий комітет сільської ради