24 серпня на ігровому майданчику в центрі села Ліпляве Ліплявської сільської ради проведено відкритий турнір з пляжного волейболу, присвячений Дню Незалежності України.

У турнірі прийняли участь 6 команд з Ліплявської та Бобрицької громад.

Ігри проходили в двох підгрупах за коловою системою. Спортсмени тренувалися протягом літа та показали високу результативність.

Турнір пройшов у дружній атмосфері, учасники та вболівльники отримали безліч позитивних емоцій та зарядилися на вихідні.

За результатами турніру перемогу в І підгрупі виборола команда с. Ліпляве (Скопець Андрій та Дарнобіт Ярослав), друге місце виборола команда дівчат з с. Ліпляве (Чаруха Дар'я та Попова Світлана) та третє здобула команда новачків – юнаки Бобрицької громади – Паламарчук Ярослав та Гуменний Олександр.

Результати у ІІ підгрупі:

- І місце – команда досвідчених гравців з села Ліпляве – Мушка Іван та Свинар Сергій;

- ІІ місце – команда ліплявських волейболістів Лотоцький Кирил та Дарнобіт Ярослав;

- ІІІ місце – збірна команда Горохов Роман з села Литвинець та Литвин Арсен з села Бобриця.

Тож вітаємо всіх та бажаємо нових звершень та перемог.

Дякуємо всім, хто допоміг організувати команди та провести турнір.

Дякуємо ЗСУ за можливість проведення змагань!!!