23 серпня 2024 року відбулася прийомка закладів загальної середньої освіти Ліплявської сільської ради Черкаської області до нового 2024-2025 навчального року.

Школи сяяли чистотою та гарним настроєм, а дружні педагогічні колективи КЗ «Ліплявський ліцей» та КЗ «Келебердянський ліцей» радо вітали моніторингову групу з координації дій щодо підготовки матеріально-технічної бази закладів освіти до нового навчального року, стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 років, до якої входили представники виконавчого комітету Ліплявської сільської ради, управління Держпродспоживслужби у Черкаській області, СЮП ВП Черкаського РУП, Черкаського районного управління Головного управління ДСНС України у Черкаській області.

Висновок їхнього моніторингу був позитивний - заклади загальної середньої освіти Ліплявської сільської громади готові до нового навчального року.