29 серпня, в День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України, у населених пунктах Ліплявської громади працівниками виконавчого комітету сільської ради, старостами, депутатами сільської ради покладено квіти до могил та пам’ятних місць.

Усі присутні вшанували хвилиною мовчання захисників, які, боронячи нашу Батьківщину, віддали своє життя за її свободу та незалежність.

Війна з рашистськими загарбниками стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч українців. На жаль, не оминула вона і нашу громаду. Сьогодні багато наших захисників крок за кроком виборюють перемогу, але багатьох серед нас уже немає. Вони охороняють нас з небес:

Курсов Сергій Сергійович;

Михайлик Сергій Віталійович;

Комендант Костянтин Віталійович;

Яшний Євгеній Михайлович;

Місніков Ігор Володимирович;

Томило Станіслав Вікторович;

Береза Вадим Іванович;

Халимоненко Максим Анатолійович;

Сподарик Петро Борисович;

Русенко Михайло Михайлович;

Крикун Андрій Сергійович;

Зобенько Сергій Анатолійович;

Терещенко Руслан Валерійович.

Пам’ять про загиблих воїнів завжди буде жити в наших серцях.

Вічна пам’ять загиблим!

Слава і честь живим захисникам України!