За вісім місяців нинішнього року до ГУ ДПС у Черкаській області громадяни подали більше 10 тисяч декларацій про майновий стан і доходи за 2023 рік. В. о. начальника Головного управління Володимир Жаврід каже, що загальна сума задекларованого доходу перевищує 3 884,0 млн грн.

Громадяни області визначили до сплати в бюджет податок на доходи фізичних осіб у сумі 60,8 млн грн та 10,2 млн грн військового збору.

Станом на 1 вересня 586 громадян області задекларували отримані за попередній рік доходи у розмірі понад мільйон гривень. Загальна сума доходів, отриманих такими громадянами, становить понад 2 390,0 млн грн. Мільйонерами задекларовано до сплати 27,3 млн грн ПДФО та 3,9 млн грн військового збору.

Окрім цього, від початку року 3 650 мешканців області задекларували право на податкову знижку на загальну суму до повернення з бюджету 17,9 млн грн.