Віддаючи шану та вдячність за подвиг і звитягу тих, хто поклав своє життя за наше майбутнє, 18 вересня 2024 року, голова Черкаської РВА Валерія Бандурко вручила рідним та близьким загиблих воїнів державні нагороди, присвоєні нашим захисникам посмертно.

Ордени отримували  родини наших Героїв.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народу, вірність Військовій присязі, відповідно до Указів Президента України Володимира Зеленського орденом «ЗА МУЖНІСТЬ» ІІI ступеня нагороджено (посмертно):

ТОМИЛА Станіслава Вікторовича;

БЕРЕЗУ Вадима Івановича.

Вони були мужні, сміливі та хоробрі. Вони назавжди залишаться Героями і завжди будуть в наших серцях. Мужність та самопожертва, прокладені Героями залишаться символом вірності українському народу. А героїчні вчинки нагадуватимуть про силу та відданість захисників.

Низько схиляємо голови, віддаючи шану тим, хто віддав своє життя за незалежність України та кожного з нас!

Низький уклін родинам, які в цій клятій війні втратили найдорожчих людей.

Слава Героям України!

Вічна і світла пам’ять нашим захисникам!