21 жовтня 2024 року відбулося засідання виконавчого комітету Ліплявської сільської ради. На порядку денному розглядались такі питання:

1. Про схвалення внесення змін до бюджету Ліплявської сільської територіальної громади на 2024 рік.

2. Про створення Ветеранського хабу (простору) Ліплявської  територіальної громади.

3. Про затвердження висновку щодо визначення місця проживання неповнолітніх дітей Назаренко В.М., Назаренко Н.М., Назаренка Н.М., Назаренка А.М.

4. Про коригування адреси для упорядкування нумерації об’єктів нерухомого майна.

5. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги при народженні дитини.

6. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань.

7. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги.

В результаті розгляду питань порядку денного всі рішення прийняті одноголосно та будуть оприлюднені на офіційному сайті Ліплявської сільської ради.