Запрошуємо підприємців взяти участь у безкоштовному тритижневому стажуванні в США від Програми SABIT.

 

Напрямок стажування: "Холодовий ланцюг постачання" - технологія безперервного дотримання оптимальної холодної температури при зберіганні та транспортуванні лікарських засобів, готових продуктів харчування чи їх напівфабрикатів та фруктів, овочів.

Програма розрахована на:

•    виробників продуктів харчування;

•    сільськогосподарські підприємства;

•    3PL компанії;

•    хімічні та фармацевтичні підприємства;

•    мережеві рітейл компанії.

 

Вимоги до кандидатів:   

• Технічна підготовка і відповідний досвід роботи в сфері холодового ланцюга постачання;

• Мінімум 3 роки досвіду на управлінській посаді (управлінці середньої та вищої ланки).

Знання англійської мови не вимагається. Професійні перекладачі-синхроністи забезпечать усний переклад програми з англійської на російську мову.

 

Метою програми є знайомство з американським холодовим ланцюгом постачання. Перший тиждень присвячений навчанню і може включати заняття на теми нормативних процедур, законодавства, стандартів, сертифікації, бізнес-планів, міжкультурних переговорів і управління як для асоціацій, так і для міжнародного бізнесу. Також Програмою передбачені відвідування об'єктів і зустрічі з представниками американських компаній, що працюють в секторі холодового ланцюга постачання, і відповідних галузевих асоціацій.

Стажування фінансує Міністерство торгівлі США (переліт із Києва в США і назад, проживання, програму навчальних занять, послуги перекладачів в робочі години, медичне страхування на випадок екстреної необхідності, а так само невелику стипендію для компенсації частини вартості харчування і додаткових витрат).

Дати стажування: 14 квітня - 5 травня 2018.

Необхідні документи:

• Анкета із фотографією, заповнена як російською так і англійською мовами. Всі питання є обов’язковими для заповнення. Якщо у Вас немає відповіді на питання, вкажіть «N / A»;

• Рекомендаційний лист – на бланку компанії, із підписом керівника. У листі потрібно надати дозвіл на участь у Програмі і вказати наступні дати: 14 квітня - 5 травня 2018 року. Лист повинен бути як російською так і англійською мовами;

• Копія першої сторінки Вашого закордонного паспорта.

 

Всі документи потрібно надіслати на обидві електроні адреси: [email protected] та [email protected], одним файлом у форматі pdf, вказавши у темі листа назву Програми, Ваше ім’я, прізвище та країну.

Дедлайн прийому документів – 23 лютого 2018 року.

Анкету та більше деталей Ви знайдете за посиланням: goo.gl/VciJXm