Благоустрій села Прохорівка

Сьогодні завершується проведення благоустрою в с. Прохорівка. Силами працівників Прохорівського старостинського округу, Сушківського,  Прохорівського СБК та соціальних працівників було відновлено зовнішній вигляд автобусної  зупинки в центрі села Прохорівка.

Пенсійний фонд України повідомляє про зміни щодо виплати допомоги на поховання та недоотриманої пенсії

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року №1279 «Деякі питання організації виплати пенсій та грошової допомоги», виплати допомоги на поховання та недоотриманої у зв’язку зі смертю одержувача пенсії, органами Пенсійного фонду України з 1 квітня здійснюються виключно через уповноважені банки.          При зверненні до органів Фонду для отримання допомоги на поховання або недоотриманої пенсії померлого пенсіонера потрібно подати заяву.