Фото без описуСьогодні ми вшановуємо пам’ять учасників Революції Гідності, полеглих за незалежність нашої держави, за честь, за волю, за право бути українцем. Ціною свого життя вони всьому світу показали, що український дух є незламним, а народ – нескореним.

Ми всі у жалобі схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героїв Небесної Сотні, перед матерями і батьками, які виростили мужніх синів та доньок, справжніх патріотів України, перед дітьми, які втратили батьків.

Такий же героїзм виявляють сьогодні українські воїни і добровольці, які захищають незалежність і територіальну цілісність нашої держави на Сході України.

Тож нехай на Україні якнайскоріше настане мир і злагода. Заради нашого майбутнього, заради пам’яті Героїв, які ніколи не вмирають.

Вшановуючи пам'ять Героїв Небесної Сотні та всіх загиблих героїв – захисників України, щиро бажаємо всім українцям сили духу, витримки і мужності в боротьбі  за краще майбутнє своєї країни, своїх дітей і онуків.

Голова Ліплявської ОТГ Сергій Геращенко