Комунальний заклад «Ліплявський ліцей» відвідала експертна група Державної служби якості освіти та управління Державної служби якості освіти у Черкаській області. До складу експертної групи увійшли працівники Державної служби якості освіти та управління Державної служби якості освіти у Черкаській області, а також освітні експерти, які є педагогами-практиками.

Експертна група вивчала освітні та управлінські процеси ліцею за такими напрямами:

освітнє середовище;

система оцінювання здобувачів освіти;

педагогічна діяльність педагогічних працівників закладу освіти;

управлінські процеси;

дотримання закладом вимог законодавства у сфері освіти.

Від імені адміністрації закладу освіти хочемо подякувати експертній групі за професіоналізм, компетентність та толерантність при вивченні даних питань. Висловлюємо слова вдячності команді інституційного аудиту за надану професійну допомогу.

Варто зазначити, отримавши акт перевірки, можна впевнено сказати, що інституційний аудит не потрібно боятися, а до нього потрібно готуватися…