Свято Водохреща в с.Ліпляве

Коли Ісусові виповнилось тридцять років і прийшов йому час, вийти до людей, прийшов він на річку Йордан до Іоанна Хрестителя, щоб охреститися. Ісус охрестився і вийшов з води. У цю мить небо розкрилось і явився Дух Божий, що спускався з небес, як голуб, і зійшов на Ісуса. З цього часу Ісус Христос почав своє служіння людям. У день Богоявлення, після служби у церкві, в пам’ять про хрещення Ісуса Христа в Йордані, проводять велике освячення води на всіх річках, озерах, джерелах і колодязях. Для села Ліпляве це святкування вже давно стало традицією. Цього року освячення води відбулося в Приміщенні Свято-Миколаївської церкви. Отцем-настоятилем Олександром була проведена сслужба, після якої він окропив усіх присутніх святою водою та побажав здоров’я фізичного та духовного. На закінчення свята людей запросили до святкового частування.

День Соборності в Ліплявському НВК "Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Канівської районної ради Черкаської області

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

Головне- порозуміння і співпраця.

12 січня 2018 року в Ліплявській ОТГ відбулась нарада за участі представників центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Канівського району. Мова  йшла про надання послуг соціального захисту населення. Сергій Геращенко зауважив, що  це доволі складний процес, тому для вирішення даних питань є певний перехідний період.  Для надання якісних послуг по догляду за одинокими престарілими громадянами, громада, за рішенням депутатів сільської ради,  надаватиме субвенцію на утримання працівників закладів соціальної сфери.  У результаті конструктивного діалогу, учасники наради визначили шляхи спільної взаємодії усіх структур  у напрямку вирішення нагальних питань. У роботі наради взяла участь Головний державний інспектор праці Управління Держпраці в Черкаській області Корякіна Л.І., яка надала консультативну допомогу з питань охорони праці відповідальним працівникам сільської ради.

Келебердянський старостинський округ щедрує

В Келебердянському старостинському окрузі святкуали щедрий вечір. Щирими та душевними щедрівками вітали жителів  села аматори Келебердянського будинку культури. Щиро раділи  Василю та Меланці і діти і дорослі. Віримо, що всі їхні побажання здійсняться!!!