Навчальний семінар у Ліплявській ОТГ

16 березня у Ліплявській ОТГ спеціалісти Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування Любов Полішкевич та Микола Гулько провели  навчальний семінар. На семінарі обговорили питання раціонального розподілу видатків соціально-культурної сфери громади, питання створення мобільного ЦНАПу на підставі договорів з іншими громадами, питання діяльності управлінь та відділів у зв'язку із збільшенням повноважень Ліплявської сільської ради; кадрові питання та ін. Спеціалісти Центру надали фахові консультації на основі практичного досвіду успішно працюючих громад.

Загальнонаціональний просвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!"

Президентом України оголошено 2018 рік Роком реалізації правопросвітницького проекту "Я маю право!" З метою реалізації Плану заходів на  офіційних веб-сайтах розміщено відеоролики. З проектом можна ознайомитися за посиланням: https://fex.net/#!205795618716

ДЕНЬ ДОБРОВОЛЬЦЯ

Сьогодні в Ліплявському СК вперше відзначали День українського добровольця, захід пройшов під назвою "Повертайся живим".  Свято запровадила Верховна Рада у січні минулого року. Відтепер, 14 березня, до Дня добровольця по всій Україні відбуваються урочисті заходи. Дату обрали не випадково, адже цього дня у 2014-му почався бойовий шлях першого добровольчого батальйону. Тоді понад 500 бійців Самооборони Майдану прибули на полігон у Нові Петрівці під Києвом.

ПАМ'ЯТКА ДЕКЛАРАНТУ!

Шановні декларанти! 1 січні 2018 року розпочався черговий етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Учні Ліплявського НВК взяли участь у конкурсі з вивчення правил пожежної безпеки в рамках Всеукраїнської акції „ Запобігти. Врятувати. Допомогти."

13 березня 2018 року у спортивній залі навчально – виховного комплексу працівниками Канівського районного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області  було проведено конкурсні практичні навчання з вивчення правил пожежної безпеки. Провідний фахівець Канівського районного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області  Гапоненко Юлія Валеріївна підготувала конкурсні завдання в рамках Всеукраїнської акції „ Запобігти. Врятувати. Допомогти”,  активними учасниками яких стали учні  5-8 класів.

Таланти твої Канівщино

У Канівському РБК відбувся перший тур огляду-конкурсу "Таланти твої Канівщино". Цього року було обрано тему "Коріння мого роду." Саме любов до пісні об’єднує цих людей після важких трудових буднів у селі, адже на сцену виходять не професійні співаки, танцюристи, читці, актори, а звичайні аматори, для яких творчість - це життя. Це привід зустрітися з односельцями у сільському клубі , привід показати свій талант, поділитися вміннями, порадувати всіх гарною гуморескою, веселим таночком чи задушевною піснею. Аматорські вокальні та хореографічні колективи Ліплявського СК продемонстрували свою майстерність на конкурсах. Дякуємо всім учасникам.