ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури громадського обговорення проєктів містобудівної документації «План зонування території (зонінг) с. Сушки, Ліплявської сільської ради Черкаської області»

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постовою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, Ліплявська сільська рада повідомляє  про початок громадського обговорення щодо врахування громадських  інтересів  у проєкті  містобудівної документації: «План зонування території (зонінг) с. Сушки, Ліплявської сільської ради Черкаської області».

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури громадського обговорення проєктів містобудівної документації «План зонування території (зонінг) с.Прохорівка, Ліплявської сільської ради Черкаської області»

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постовою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, Ліплявська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів  у проєкті  містобудівної документації: «План зонування території (зонінг) с. Прохорівка, Ліплявської сільської ради Черкаської області».