З нагоди Дня захисту дітей відбулося свято в Ліплявській ОТГ

Дитинство -  напевно найкраща пора в житті кожної людини. Так чи інакше, але самі прекрасні та чарівні спогади здебільшого пов'язані з цим періодом життя. "Чарівний світ- дитинство!". Саме під такою назвою сьогодні відбувся захід в Ліплявському СК, приурочений Міжнародному дню захисту дітей. На початку заходу до слова був запрошений голова Ліплявської ОТГ Сергій Валентинович Геращенко, він привітав діток та всіх присутніх з цим прекрасним святом.

Свято останнього дзвоника в Ліплявському НВК

Сьогодні, 31 травня, у Ліплявському НВК  відлунав Останній дзвоник – довгоочікуваний і радісний для школярів, хвилюючий для одинадцятикласників, які назавжди попрощалися з безтурботними учнівськими роками, та їх батьків.

Оновлення містобудівної документації

Станом на 31 травня 2018 року Ліплявська сільська рада об’єднаної територіальної громади Черкаської області повністю завершила підготовчий етап (виготовила та отримала топографічні плани в масштабі 1:2000), який необхідний для оновлення містобудівної документації по внесенню змін до генеральних планів з коригуванням меж населених пунктів та планів зонування територій сіл Ліпляве, Келеберда, Озерище, які входять до Ліплявської об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

Вітання з Трійцею

Від щирого серця вітаю усіх з одним із головних християнських свят — Днем Святої Трійці!

День пам'яті жертв політичних репресій

21 травня  в Україні відзначають День пам'яті жертв політичних репресій та 80-ті роковини Великого терору - масових політичних репресій 1937-1938рр. Це День пам’яті і скорботи про тих, хто загинув або постраждав в Україні в наслідок політичних репресій комуністичного режиму.