Як діяти під час повені

В період відлиги зростає небезпека підняття рівня грунтових вод на багатьох річках України вище за норму і вихід води на окремих ділянках на заплаву. Як наслідок, у цей період жителі багатьох регіонів страждають через підтоплення присадибних ділянок, підвальних приміщень і, нерідко цілих сіл.

Чемпіонат району з настільного тенісу

1 квітня в приміщенні Бобрицького НВК відбувся відкритий командний Чемпіонат Канівського району з настільного тенісу серед чоловічих команд.

Гала-концерт переможців районного огляду-конкурсу «Таланти твої, Канівщино»

31 березня в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди 95-ї річниці утворення Канівського району та гала-концерт переможців районного огляду-конкурсу художньої самодіяльності «Таланти твої, Канівщино».

Депутатський контроль

22.03.2018 депутати Ліплявської сільської ради оглянули частину приміщення Ліплявської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, в якому територільним центром соціального обслуговування Канівського району проводились ремонтні роботи з метою створення денного стаціонару для обслуговування людей похилого віку та осіб з інвалідністю.