Про діяльність Канівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області за 2018 рік щодо відшкодування шкоди потерпілим внслідок нещасного випадку на виробництві
Канівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області (м. Канів, вул. Героїв Дніпра, 41-ж) займається обслуговуванням застрахованих осіб та потерпілих на виробництві Канівського, Корсунь-Шевченківського та Городищенського районів.
Презентація-Ярмарок «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями»
Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу, а також місцевої влади та територіальних громад в Черкаській області взяти участь у Презентації-Ярмарку «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями».
Перла розсипаного намиста…
Намисто – одна з найдавніших жіночих прикрас на території України. Численні назви – монисто, буси, коралі, бісери – свідчить про їх довгу історію та велику роль в культурі нашої країни. Для українських жінок це не просто прикраса, значення намиста глибоко символічне. Традиція носити намисто сформувалася ще багато століть тому, а це означає, що різноманіття цього декоративного елементу одягу надзвичайно велике. Протягом усієї його історії намисто змінювалося за кольором, формою, матеріалом і навіть за способом носіння. Найперші нашийні прикраси були з кісточок овочів, зерен, фруктових плодів гарної форми, а вже згодом їх замінили камінні, металеві та скляні намистинки. Ще пізніше намисто почали виготовляти з дорогих природних матеріалів, таких як корали, бурштин, перли, скло, смальта, гранат. Його могли дозволити собі лише заможні міщанські жінки.
29 січня 1918 року Крути… Мужність і біль України!
В молитвах всіх героїв пригадаєм Живим у Бога будем щедрості просить… Воскресне дух, я всіх вас закликаю Людської пам’яті свічу яскраву запаліть.
Тетянин день…
За православним календарем 25 січня – Тетянин день, день святої великомучениці Тетяни, що поклала життя своє на алтар служіння людям. Великомучениця Татіана – заступниця, берегиня, покровителька молоді і студентства.
Взаємодія школи та родини
Одне із завдань школи – спробувати надати родині не тільки інформаційну підтримку, а й емоційну. Навчання батьків можна будувати не тільки у зв’язку з їхньою участю в житті школи, а й у зв’язку з їх власним підвищенням кваліфікації. І тому 25 січня 2019 року в Ліплявському навчально-виховному комплексі проведений практикум для батьків на тему: ”Мудрість батьківської любові”. Вправи, які виконувались на занятті, дали можливість поглибити знання батьків із питань застосування різних методів виховання дітей, сприяли усвідомленню батьками важливості відповідального ставлення до батьківства.
Плідні канікули зими
Зима впевнено крокує Україною, прикрашаючи ліси, поля, село білосніжним покривалом, зазираючи візерунком у вікна кожної домівки. А у дітей цієї пори – канікули. Були вони досить плідними, так як все, що заплановано, виконано. Для директора Ліплявського навчального закладу це питання досить важливе. Насамперед, опанувати курс «Управління школою. Практикум». З цією метою було заплановано: запросити до школи батьків, дітей та разом з учителями обговорити важливі питання, що стосуються школи і знайти шляхи їх вирішення.
День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель
22 січня вже традиційно Україна святкує День Соборності України – возз'єднання ЗУНР та УНР, яке відбулось 100 років тому.