Тренінг «Підготовка проектів на інфраструктурну субвенцію та на ДФРР»

Тренінг «Підготовка проектів на інфраструктурну субвенцію та на ДФРР»

23 та 24 квітня 2018 року працівники Ліплявської ОТГ - начальник відділу доходів, бухгалтерського обліку та звітності Міснікова Н.Г. та начальник відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Іванова В.М. взяли участь у тренінгу «Підготовка проектів на інфраструктурну субвенцію та на ДФРР», який проводився Черкаським Центром розвитку місцевого самоврядування.

Тренінг „Знай, щоб жити”

Тренінг „Знай, щоб жити”

19 квітня 2018 року в Ліплявському навчально – виховному комплексі пройшов тренінг для учнів 9-11 класів з профілактики негативних явищ серед молоді „Знай, щоб жити”, який провела провідний бібліотекар Шевченківського національного заповідника Делікатна Олена Василівна. Тренінг пройшов цікаво та змістовно для учнів.

Підсумки проведеної XIII акції Всеукраїнського благодійного фонду  " Серце до серця"

Підсумки проведеної XIII акції Всеукраїнського благодійного фонду " Серце до серця"

У Ліплявському навчально -виховному комплексі проходила акція" Серце до серця"  з 02 квітня по 22 квітня 2018 року, під час якої учні зібрали 1764 гривні, які підуть на придбання  медичного обладнання дітям з вадами слуху.

Благоустрій пришкільної території Келебердянського НВК

Благоустрій пришкільної території Келебердянського НВК

11 квітня 2018 року Келебердянський НВК провів роботу по благоустрою пришкільної території. Учні середніх та старших класів разом з учителями та технічним персоналом приклали багато зусиль, в результаті яких територія школи стала чистою, привабливою та охайною.

Правила пожежної безпеки в лісі

Правила пожежної безпеки в лісі

Пожежа — стихійне лихо, що має катастрофічні наслідки для природи й людей. Найчастіше пожежі в лісових екосистемах провокуються людською недбалістю: не загашені багаття, кинуті недопалки, іскри вихлопів.

Не випалюйте суху траву! Це руйнує екосистему!

Не випалюйте суху траву! Це руйнує екосистему!

З настанням весняної пори все частіше можна побачити, як на господарських угіддях, уздовж транспортних магістралей і навіть у населених пунктах горить суха трава. Як правило, люди, які її підпалюють, переконані, що таким чином вони роблять корисну справу. Та, насправді, наражають на небезпеку здоров’я сусідів і суттєво погіршують стан природного довкілля.