Ляльковий театр

6 червня в приміщенні Ліплявського сільського клубу відбулась вистава Черкаського академічного театру ляльок «Колобок». На виставу прийшли групи дітей з дитячого садочка, пришкільних таборів Ліплявського НВК,  Келебердянського НВК та жителі села.

День мистецтва у Ліплявському НВК

06.06.2018 року – День мистецтва у Ліплявському навчально - виховному комплексі. Проведено майстер – клас серед учнів 5-10 класів по оформленню фотозони. Конкурсна програма „Ми – козаки” дуже сподобалася усім учасникам та глядачам.

Ляльковий театр

06.06.2018 о 12:00 в приміщенні Ліплявського сільського клубу відбудеться вистава Лялькового театру. Запрошуємо діток відвідати захід!

Відпочинок дітей у пришкільному таборі „ Квіткова планета”

У Ліплявському навчально - виховному комплексі  01.06.2018 року відкрився пришкільний відпочинковий табір „ Квіткова планета” для учнів 1-4 класів. Сьогодні день розпочався із ранкової зарядки. Був проведений конкурс малюнків на асфальті „ Ура! Канікули!” та конкурс малюнків „ Моє щасливе дитинство”. Діти із задоволенням розучували загонові девізи та речівки.

З нагоди Дня захисту дітей відбулося свято в Ліплявській ОТГ

Дитинство -  напевно найкраща пора в житті кожної людини. Так чи інакше, але самі прекрасні та чарівні спогади здебільшого пов'язані з цим періодом життя. "Чарівний світ- дитинство!". Саме під такою назвою сьогодні відбувся захід в Ліплявському СК, приурочений Міжнародному дню захисту дітей. На початку заходу до слова був запрошений голова Ліплявської ОТГ Сергій Валентинович Геращенко, він привітав діток та всіх присутніх з цим прекрасним святом.

Свято останнього дзвоника в Ліплявському НВК

Сьогодні, 31 травня, у Ліплявському НВК  відлунав Останній дзвоник – довгоочікуваний і радісний для школярів, хвилюючий для одинадцятикласників, які назавжди попрощалися з безтурботними учнівськими роками, та їх батьків.

Оновлення містобудівної документації

Станом на 31 травня 2018 року Ліплявська сільська рада об’єднаної територіальної громади Черкаської області повністю завершила підготовчий етап (виготовила та отримала топографічні плани в масштабі 1:2000), який необхідний для оновлення містобудівної документації по внесенню змін до генеральних планів з коригуванням меж населених пунктів та планів зонування територій сіл Ліпляве, Келеберда, Озерище, які входять до Ліплявської об’єднаної територіальної громади Черкаської області.